חייגו עכשיו 053-9415269
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-9415269
שעוני נוכחות

שעוני נוכחות

אתם לא חייבים לבחור פתרון אחד, אצלנו תוכלו לקבל שילוב של שעוני נוכחות אשר מתאימים לכל עובד. 

אנחנו מציעים לכם דיווח נוכחות באמצעות אפליקצייה מותאמת לעובדים מהשטח בשילוב עם שעון ביומטרי למשרד. אופצייה נוספת היא, להוריד לכל העובדים אפליקציית שעון נוכחות מבוססת מיקום.  מערכת דיווח נוכחות עם התאמה אישית של הפתרון לחברות ועסקים בכל הסגמנטים ובמחיר המתאים!

שעוני נוכחות למעקב מדוייק אחר מיקום

אין לכם מכשיר חכם? אין בעיה! יש לנו את הפתרון עבורכם - דיווח נוכחות סלולרי - מותאם  לעובדים ללא מכשיר חכם, שיכולים לדווח מכל מקום בחיוג סלולרי ועדיין תוכלו לבצע מעקב אחר מיקום העובד שלכם. חברות גדולות בתחומי השטח כגון יועצים (גופים בטחונים ומשרדי ממשלה, רשויות ועוד עובדים איתנו בתחום הזה), אנשי מכירות, סדרנים (תנובה, שסטוביץ, זוגלובק ועוד), נהגים, טכנאי מעליות (אלקטרה) ושליחים מעידות: "המערכת שלכם חסכה לנו למעלה מ 10% מההוצאות על שעות עבודה וסייע לנו להגביר את התפוקות"  הצלחנו להתאים פתרונות ייחודים לתחום ניהול עובדי שטח!


לפניכם מגוון שעוני נוכחות מותאמים כלכלית לעסק שלכם מבלי להתפשר איכות ושירות:

  • אפליקציית מנהלים
  • אפליקציית שעון נוכחות
  • שעון נוכחות טלפוני
  • שעון נוכחות אינטרנטי
  • שעון נוכחות סלולרי

שעוני נוכחות מתקדמים מכל זמן ומקום אפשריים

ok2go פיתחה שעוני נוכחות שמאפשרים לכם לנהל שעות עבודה מכל מקום ובכל זמן כולל ניהול שעות לפי אזורי עבודה, פרויקטים ומשימות, תעריפים ועוד!

התאמה מדוייקת של מערכת מעקב עובדים ודיווח נוכחות עובדים לכל סוגי החברות בתחומי השטח כגון יועצים, אנשי מכירות, סדרנים, נהגים, שליחים ועוד! 

אם גם לכם יש צורך שאתם חושבים שמאפיין במיוחד אתכם – דברו איתנו! 

יש לנו מגוון פתרונות לדיווח נוכחות חכם ויעיל שכנראה יתאים גם לכם ונוכל למצוא את שיטת הדיווח וניהול עובדים הכי מתאימה וכלכלית עבורכם!

שעון נוכחות מהבית או מהמשרד

כבעל עסק, שחשובה לו הוודאות לגבי שעות הנוכחות בפועל, הגעה בזמן לעבודה והיכן נמצאים העובדים במהלך היום – תוכל לספק לכל עובד את שעון הנוכחות המתאים לו ולדעת בדיוק באיזו שעה העובד החתים כניסה או יציאה, על אילו משימות עבד במהלך היום ומאיזה מיקום התקבל הדיווח.

דיווח נוכחות מהמיקום המדוייק של העובד בכל זמן נתון

  • מיקומים באמצעות GPS
  • אנטנות סלולאר
  • שעוני נוכחות ביומטריים
  • התחברות למערכת הנוכחות במחשב

כל הדיווחים ירוכזו עבורכם במערכת נוכחות עובדים שתעניק לכם תמונה מלאה של כל הדיווחים ותספק לכם את כל הכלים הדרושים להעברת המידע לתוכנת השכר  ללא טעויות, הקלדות ידניות לא אמינות ושעות רבות בהתעסקות בהכנת משכורות. תוכלו להוציא דוחות, להגדיר התראות ותזכורות, לצייר את מקומות העבודה, לנהל פרויקטים ומשימות ועוד ועוד.

מערכת דיווח נוכחות אחת שמרכזת עבורכם הכל ותחסוך לכם את כל השעות שעבדתם קשה עד היום!